Vyberte si z několika našich služeb. Pro jakýkoliv dotaz nebo poptávku nás neváhejte kontaktovat níže. Veškeré dotazy a poptávky vyřešíme do několika minut.

Pronájem párty stanů

Nabízíme pronájem profesionálních párty stanů za velice zajímavé ceny již od 90.-Kč/m2. Párty stany jsou vyrobeny z kvalitní eloxované konstrukce a jsou v prvotřídní kvalitě.  Opláštění je z polyesterová tkanina belgického výrobce s nánosem PVC, povrch acryllack , gramáž 650g/m2, odolná vůči vodě, s protipožární úpravou (norma DIN 4102 B1).

Půjčovna nábytku 

Veškeré akce jsme schopni zajistit na míru a podle potřeb klienta. Půjčujeme svatební nábytek, ale i konferenční židle, stoly, bistro stolky, pivní sety. Vše pro vás přichystáme a dovezeme nebo si nábytek můžete vyzvednout u nás na centrálním skladě.

Baldachýnová výzdoba, podlaha

Baldachýnová výzdoba je látková dekorace pro zakrytí konstrukce. Látkový dekor vytvoří pohádkové prostředí pro vaši svatbu nebo V.I.P večírek.  Podlaha do stanu slouží ke sjednocení nerovností a efektivní řešení v případě podmáčeného terénu.

Prodej párty stanů

Pro udržení kvality v oblasti pronájmu party  stanů  pravidelně naše stany prodáváme. Zajišťujeme bazarové stany včetně montáže, demontáže. Hlavní nosník krov VPK 130x70/3 mm, profil spojka 60x60x2,8mm duralová eloxovaná konstrukce, spojovaná ocelovými pozinkovanými součástmi. 

Výroba párty stanů

Párty stany nejen pronajímáme, ale i vyrábíme. S radostí pro vás vyrobíme stanovou halu, párty stan a to vše na míru pro vaši spokojenost. Poradíme Vám s výběrem materiálů a necháme Vám spočítat potřebné sněhové zatížení pro daný region dle norem ČHMÚ.

Prodej nábytku na akce

Veškerý inventář, který nabízíme k pronájmu také prodáváme. Ideální řešení pro catering firmy, hotely, svatební agentury. Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku. Vše je nové, pečlivě zabaleno a připraveno k přepravě k Vám. 

Velká akce si vyžádá větší přípravu 

Pořadatel jakékoliv akce nemá nikdy lehký úkol. Musí zajistit vše potřebné tak, aby účastníci byli naprosto spokojeni a také aby se vše vydařilo podle plánu. Všechno by se dalo naplánovat, ale co počasí? Pokud se bude jednat o venkovní akci, tak je třeba si tak trochu pojistit i možnost, že tady se zrovna plány vymknou z ruky. Leda, že by na to šel chytře a pro velkou akci si zajistil nějaké stanové haly, to potom by byla jiná. Jak již sám název trochu napovídá, tak v podstatě se jedná o veliké stany, které mohou dosahovat skutečně poměrně dost vysokých i dlouhých rozměrů. Kdyby náhodou i to bylo málo, tak se rozhodně dá prostor ještě zvětšit, aby bylo dostatek místa pro všechno potřebné.

Jak vyzrát nad počasím?

  • Včas si zamluvit pronájem stanových hal nebo párty stanů. Nemusí se zrovna použít, ale zapůjčení je jistá výhra. V dnešní době skvěle fungují radary na počasí a tak v případě potřeby lze tyto stany postavit během skutečně krátké doby.

  • Kdo pořádá pravidelně akce, tak podle možností si lze tyto produkty zakoupit a tím vyzrát nad nepříznivým počasím kdykoliv při větší či menší akci.

Párty stany a stanové haly, nikdy nezklamou.

V první řadě, samotná výroba párty stanů je pouze z kvalitního materiálu a tak není divu, že výrobce dokonce poskytuje záruku v podobě až tří let na mechanické poškození, což již o mnohém vypovídá. A to i přesto, že se budou několikrát rozkládat a opět skládat. Dokonce tato montáž a demontáž je velice jednoduchá, aby nezabrala příliš mnoho času. Duralová eloxovaná konstrukce se spojuje ocelovými pozinkovanými součástmi a tvoří skutečně pevný celek, který odolá povětrnostním podmínkám celkem hravě. Profesionální výrobci si zkrátka s výrobou stanů umí poradit.

Střecha nad hlavou nemá chybu - Party stany se sedlovou střechou

Je důležité, aby samotné opláštění bylo kvalitní. Stany se mohou pronajmout jak s bočnicemi a čelním uzávěrem nebo i bez nich. Pokud by bylo potřeba nechat pouze střechu, tak není žádný problém, protože se tyto strany dají lehce odepnout. Hodně záleží nejen na počasí, ale také na typu akce. Polyesterová tkanina s nánosem PVC je vysoce odolná vůči vodě, což je ideální a navíc splňuje i protipožární podmínky. Nicméně podle akce je třeba si nechat doporučit nejvhodnější velikost a zvážit všechny možnosti včasného pronájmu.  

Kontaktujte nás

Nové Sady 2, 60200
IČO: 88820882

Telefonní číslo
+420 601 151 575   - Tomáš Vrchlabský 

+420 703 538 304 - Jaroslav Černoušek 

E-mail
info@stany-partystany.cz